15 marca 2013

Chmiest


W ostatnią środę miałam przyjemność być jedną z pierwszych klientek nowo powstałego salonu fryzjerskiego w Krakowie na Karmelickiej 28/8. 
Bogumiła Ewa Chmiest pomysłodawczyni i właścicielka salonu to przesympatyczna osoba do tego ma wielki talent. Jak sama o sobie pisze, doświadczenie ma duże :) A inni wypowiadają się o niej w samych pozytywach mówiąc, że posiada rzemiosło i wysoki talent profesjonalizmu. A to się teraz ceni.

Osobiście jestem bardzo zadowolona. Wiem, że nie poszalałam, ale chyba jeszcze nie mam odwagi na super szałową fryzurę :) Wszystko przyjdzie z czasem. Dobrze się czuję z tym co mam na głowie, moje włosy fajnie się układają i nie mam problemów z ich ułożeniem. 

Salon jeszcze się urządza, ale sama atmosfera już przyciąga klientów. Tak więc, jeśli nie macie dobrego  fryzjera w Krakowie, lub chcecie zmienić na nowego to polecam.

Wybaczcie mi jakoś niektórych fotek, tych co robiłam iphonikiem ;D
2 komentarze:

  1. a ile płaciłaś za ścięcie?

    OdpowiedzUsuń
  2. "zero" złotych, ale to dlatego, że dzięki mojej przyjaciółce, która podesłała mi linka z ich funpage o informacji, że 5 pierwszych osób ma darmowe ścięci :)

    OdpowiedzUsuń